Ruszył cykl 5 webinarów z zakresu komunikacji, budowania relacji z młodym pokoleniem i ESG
Kontynuując tematykę kampanii edukacyjno-informacyjnej „Czerwiec z Bankiem Spółdzielczym”, której celem jest wzmacnianie marki bank spółdzielczy, zapraszamy do udziału w cyklu pięciu webinarów z zakresu komunikacji, budowania relacji z młodym pokoleniem i ESG.
Pierwsza część "Komunikacja zorientowana na cel. Czyli jak skutecznie komunikować się w biznesie i poza nim cz. I" odbędzie się w dniu 21 września 2023 r. w godzinach 13:00 – 15:00.
Webinar jest bezpłatny dla Członków KZBS. Odpłatnie możliwość udziału mają również banki, które nie są Członkami KZBS.
Cykl webinarów będzie podzielony na pięć części, które odbędą się w dniach:
- 21 września,
- 3 października,
- 16 października,
- 20 października,
- 26 października.
Więcej informacji o webinarach oraz zapisy przyjmujemy przez stronę KZBS:
https://kzbs.pl/Harmonogram-szkolen.html
.png)