11 maja 2021

NFOŚiGW zaprasza na webinarium dla przyszłych wnioskodawców programu priorytetowego „Edukacja Ekologiczna"

NFOŚiGW zaprasza na webinarium dla przyszłych wnioskodawców (potencjalnych beneficjentów) programu priorytetowego „Edukacja Ekologiczna”, które odbędzie się w dniu 19 maja 2021 r. w godz. 10:00-15:00, on-line. Wszyscy zainteresowani proszeni są o zgłaszanie chęci udziału poprzez formularz zgłoszeniowy zamieszczony poniżej. Szkolenie jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona. Rejestracja trwa do 17.05. lub do wyczerpania miejsc.

Link do rejestracji: https://zoom.us/webinar/register/WN_ZfcGk_VsRQ2Xw1knWr0fDA

Przed rejestracją należy zapoznać się z klauzulą informacyjną.

Przed szkoleniem należy pobrać aplikację Zoom.

×

Niezbędne pliki cookies

Te pliki cookie są niezbędne do działania strony i nie można ich wyłączyć. Służą na przykład do utrzymania zawartości koszyka użytkownika. Możesz ustawić przeglądarkę tak, aby blokowała te pliki cookie, ale wtedy strona nie będzie działała poprawnie.

Zawsze aktywne

Analityczne pliki cookie

Te pliki cookie pozwalają liczyć wizyty i źródła ruchu. Dzięki tym plikom wiadomo, które strony są bardziej popularne i w jaki sposób poruszają się odwiedzający stronę. Wszystkie informacje gromadzone przez te pliki cookie są anonimowe.