Kawa z KZBS - Bankowość bez barier: Prosty język i dostępność w bankach spółdzielczych zgodnie z Ustawą o zapewnianiu dostępności produktów i usług - Daria Olczyk
KAWA Z KZBS - Cykl spotkań on-line przeznaczony wyłącznie dla Członków KZBS. Są to regularne spotkania z Zarządem oraz pracownikami KZBS, podczas których przekazywane są istotne informacje zarówno o działaniach i efektach prac KZBS, jak również innych istotnych sprawach dotyczących sektora, w tym toczących się procesach legislacyjnych, wydarzeniach czy dyskusjach mających lub mogących mieć wpływ na sytuację i funkcjonowanie sektora. Na spotkania zapraszani są również eksperci z różnych dziedzin, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Po ich wystąpieniach uczestnicy mają możliwość zadania pytań oraz wymiany poglądów z zaproszonymi gośćmi.
Daria Olczyk – radczyni prawna, ekspertka z ponad 15-letnim doświadczeniem w obsłudze prawnej sektora bankowego. W Kancelarii Brzoziewska Kędziora kieruje praktyką Bankowości i Finansów, specjalizując się w regulacjach bankowych i wsparciu prawnym instytucji finansowych. Ma szerokie doświadczenie w implementacji przepisów dotyczących dostępności usług bankowych, w tym prostego języka. Ukończyła kurs eksperta językowego w bankowości organizowany przez Uniwersytet Wrocławski.
Więcej informacji na temat projektu:
https://kzbs.pl/kawa-z-kzbs_5a7.html