Bank Spółdzielczy w Białobrzegach uhonorowany statuetką "Białobrzeskie Mosty"
"Statuetki po pandemicznej przerwie znów trafiły do przedsiębiorców, którzy obchodzą jubileusz a działają w tym mieście lub gminie dłużej niż 20 lat. Jednak gala wróciła po pandemicznej przerwie jako wydarzenie charytatywne. Wsparcie trafi do Ukrainy, do miasta partnerskiego Białobrzegów." - czytamy na portalu voxfm.pl
Przyznano 26 statuetek dla firm i instytucji, obchodzących jubileusz. 110 urodziny obchodził Bank Spółdzielczy w Białobrzegach. - Tę nagrodę dedykuję wszystkim, którzy tu pracowali przede mną. Dzięki nim mogę pracować - mówiła wzruszona Elżbieta Karasek prezes instytucji. - Są banki, które mają 160 lat, my działamy 110. W Białobrzegach jesteśmy od 1911 roku. Bank zakładał ksiądz i miejscowi rzemieślnicy.
Ostatnio gala odbyła się w 2020 roku. Rok temu została odwołana z powodu fali zachorowań na COVID-19. Teraz powróciła już jako gala charytatywna. Były statuetki, gratulacje i zdjęcia oraz zbiórka na rzecz partnerskiego miasta na Ukrainie. Nie wyświetlono natomiast filmu, podsumowującego osiągnięcia biznesowe i inwestycyjne w minionym roku.
Fot. Vox.fm