Banki Spółdzielcze SGB: Dobrze dbać o siebie nawzajem – nasze hasło i nasza codzienność

Od początku października prowadzimy w mediach kampanię wizerunkową Banków Spółdzielczych SGB. Pokazujemy w niej, że dobrze jest dbać o siebie nawzajem. W spotach reklamowych klienci opowiadają o swoich doświadczeniach w relacjach bankami spółdzielczymi i o tym, co w tych relacjach robi tę różnicę.

Jednak możecie zadawać sobie pytanie: Ale o co chodzi, jakie są tego źródła? Dziś wiele firm mówi o tym, że angażuje się społecznie, dba o środowisko, ma programy CSR. To są ważne i potrzebne tematy.

W Bankach Spółdzielczych SGB zasada wzajemności to podstawa funkcjonowania, z niej się narodziły. Dla nas to jest źródło naszego istnienia, nie coś, co wymyśliliśmy. To nasza główna wartość, którą kierujemy się na co dzień. I chociaż nasza historia jest bardzo długa, to wzajemność nie przestaje być aktualna. Wręcz przeciwnie. Ostatnie lata wszystkim nam mocno przypomniały o jej znaczeniu.

Dlaczego dobrze być częścią takiego biznesu, takiego zrzeszenia, które powstało na wzajemnym dbaniu o dobro całej, lokalnej społeczności, w której funkcjonuje. Dlaczego dobrze jest być klientem Banku Spółdzielczego SGB i czuć, że on dba nie tylko o mnie, ale o nas i nasze otoczenie?

Odpowiedź znajduje się w animacji:

 

 

 

 

 

Udostępnij artykuł:
« powrót