Pismo KZBS do Ministra Klimatu i Środowiska
W dniu 16.3.2021 KZBS skierował do Ministra Klimatu i Środowiska pismo dot. uwzględnienia potrzeby stworzenia adekwatnych ram prawnych zapewniających wykorzystanie potencjału spółdzielni energetycznych w toczących się procesach konsultacyjnych.
Z treścią pisma można zapoznać się po zalogowaniu w zakładce "Dla Członków".